BRIDGEWATER

Vonné svíčky z firmy Bridgewater candles.  Hledáte-li kvalitu jste na správné kategorii.

BRIDGEWATER V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • SVÍČKY

  Vonná svíčka v klasickém designu ve skleněné dóze. Vonná svíčka vyhoří zcela rovnoměrně tak, že necháte vždy rozpustit vosk až ke kraji sklenice. Vrchní vrstva vosku je úplně rozpuštěná a tak se vůně rozvine do svého maxima.

 • VOSKY A OLEJE DO...

  Vonný vosk možňuje ideálně provonět celý pokoj. Rozpusťte vosk v horní části aromalampy pomocí běžné čajové svíčky, která hoří dole. Po sfouknutí svíčky vonný vosk opět ztuhne a dá se znovu použít. Tabulka vonného vosku se skládá z šesti dílků. které lze jednotlivě odlamovat. Celková hmotnost 73 g. Rozměr je 14x7x2 cm. Doba použitelnosti 50-80 hodin.

 • VOTIVNÍ SVÍČKY

  Vonná svíčka je v pěkné dárkové krabičce, která je vhodná jako dárek i dekorace do vašeho domova. Intenzivně provonní váš byt po dobu 15 hodin. Vybranou vůni si můžete doplnit dalšími výrobky ze stejné kolekce firmy Bridgewater Candles. Votivní svíčka se smí používat pouze ve vhodných skleničkách.

 • VONNÉ SÁČKY

  Papírový pytlíček plněný vonnou směsí nabízí několik možností použití. Můžete jej uložit do šatní skříně a nechat si provonět své prádlo, vhodný též do kabelky, kufru, auta a podobně. Vysypete-li jeho obsah na podlahu a následně vysajete vysavačem, budete si tuto vůni připomínat při každém dalším úklidu. Vonný sáček lze též doplnit vonnými svíčkami či difuséry se stejnou vůní z produkce Bridgewater Candles

 • DIFUZÉRY A VŮNĚ DO AUTA

  Vonný difusér je vhodný jako doplněk do bytu i jako zajímavý dárek. Každé balení obsahuje vonný difusér (lahvičku se zátkou) a ratanové tyčinky. Lze kombinovat s jinými výrobky ze stejné kolekce firmy Bridgewater Candles.  Obsah difuséru je 125 ml. Doba použitelnosti jsou čtyři týdny.

  Vůně do auta obsahující 100% vonný olej. Doba použitelnosti jsou 3 až 4 týdny, závisí na používání klimatizace či topení.