WAX LYRICAL

Příběh značky Wax Lyrical se začal psát v roce 1980, kdy rodina Williamsova v garáži zahájila výrobu svíček ve tvaru zvířat. Firma se neuvěřitelně rychle rozrůstala. V roce 1990 se slavnostního přestřižení pásky nové výrobní haly účastnila i princezna Diana. Na počátku 21. století továrnu koupila americká společnost, která diverzifikovala výrobu...

Příběh značky Wax Lyrical se začal psát v roce 1980, kdy rodina Williamsova v garáži zahájila výrobu svíček ve tvaru zvířat. Firma se neuvěřitelně rychle rozrůstala. V roce 1990 se slavnostního přestřižení pásky nové výrobní haly účastnila i princezna Diana. Na počátku 21. století továrnu koupila americká společnost, která diverzifikovala výrobu a zaměřila se na import zboží ze zámoří. V roce 2010 byla společnost přejmenována na Wax Lyrical a stala se největším producentem prostorových vůní v Anglii. V květnu 2016 ji zakoupila Portmeirion Group – s cílem upevnit postavení na britském trhu a expandovat na trhy další. Společnost WAX Lyrical je pyšná na to, že se může v překrásném prostředí v srdci Lake District věnovat výrobě vonných svíček, prostorových parfémů, vonných difuzérů světové kvality.

Wax Lyrical klade velký důraz na kvalitu, luxus, nejčistší ingredience, design a inovaci. Takové produkty se stávají oslavou řemesla a demonstrují rozvoj zákaznického vkusu.

Zobrazit

WAX LYRICAL Počet produktů: 11

Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek