Sleva! WOODWICK FIG LEAF & TUBEROSE SVÍČKA LOĎ Zobrazit větší

WOODWICK FIG LEAF & TUBEROSE SVÍČKA LOĎ

Nový produkt

Fíkové listy a tuberosa. Šťavnaté květy tuberosy propletené mezi listy čerstvých fíků a svěžím eukalyptem.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

589 Kč s DPH

-310 Kč

899 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Oblíbené balení našich svíček pro extra senzační zážitek z vůně a plamínku. Díky jedinečnému knotu HEARTHWICK® FLAME přináší tento typ svíčky zážitek dokonalého pohodlí u hořícího krbu. Jemný zvuk praskání a dlouhý tančící plamen  vytváří neopakovatelnou atmosféru. Vůně probouzí vaše nejhezčí vzpomínky a vytváří nové, a to v přívětivém a útulném prostředí. Není to jen svíčka, je to zážitek - protože domov je tam, kde hoří oheň.

Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.

Nejelegantnější a nejčistší design do klasických i moderních interiérů.
Svíčka značky WoodWick je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný.
Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.
Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí!

Složení: směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek.

TIP: Rozpusťte svíčku vždy až ke kraji, nechejte jí hořet 3-4 hodiny 


Doba hoření: 30 - 40h

Recenze

Napsat recenzi

WOODWICK FIG LEAF & TUBEROSE SVÍČKA LOĎ

WOODWICK FIG LEAF & TUBEROSE SVÍČKA LOĎ

Fíkové listy a tuberosa. Šťavnaté květy tuberosy propletené mezi listy čerstvých fíků a svěžím eukalyptem.

6 dalších produktů ve stejné kategorii: