SVÍČKA MALÁ Zobrazit větší

WOODWICK CARAMEL TOASTED SESAME SVÍČKA MALÁ

Nový produkt

Opečený karamelový sezam Vůně pečeného sezamu, pekanů a karamelek s kapkou burbonu a vanilky.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

299 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Designově propracovaná svíčka v oválné skleněné váze z ručně foukaného čirého skla dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku.

Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.
Nejelegantnější a nejčistší design do klasických i moderních interiérů.
Svíčka značky WoodWick je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný.
Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.
Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí!

Složení: směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek. Patentovaný tvar dřevěného knotu Pluswick® Innovation vytváří uklidňující zvuk praskajícího ohně. 

Rozměry 7 x 8 cm.
Hmotnost: 85 g.
Doba hoření: až 20h

Recenze

Napsat recenzi

WOODWICK CARAMEL TOASTED SESAME SVÍČKA MALÁ

WOODWICK CARAMEL TOASTED SESAME SVÍČKA MALÁ

Opečený karamelový sezam Vůně pečeného sezamu, pekanů a karamelek s kapkou burbonu a vanilky.

19 dalších produktů ve stejné kategorii: